OFERTA

Firma POLMAX w oparciu o nowoczesny park maszynowy pojazdami typu STANDARD 95m³, MEGA 100m³, JUMBO 120m³ realizuje przewozy w ruchu międzynarodowym i krajowym zgodnie z konwencją CMR towarów neutralnych, całopojazdowych, częściowych, drobnicowych, jak i również oferujemy przewóz ładunków niebezpiecznych zgodnie z konwencją ADR.
Każdy pojazd obsługiwany jest przez kierowcę posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, posługującego się językiem obcym,  a jego umiejętności podnoszone są co roku o szkolenia organizowane przez nasza firmę w celu jak najlepszej obsługi naszych kontrahentów.
Pojazdy nasze spełniają wysokie kryteria ekologiczne i bezpieczeństwa EURO3, EURO4, EURO5.
Usługi transportu drogowego wykonujemy na terenie całej Europy ze szczególnym uwzględnieniem krajów takich jak : Niemcy, Francja, Szwajcaria, Austria, Holandia, Włochy Białoruś, Litwa, Łotwa, Ukraina.     
                                                            


Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika gwarantujące ubezpieczenie przewożonych ładunków do sumy gwarancyjnej 300.000 USD. Wszystkie samochody wyposażone są w system ochrony satelitarnej GPS co daje klientom możliwość kontroli wykonywanych zleceń, a kierowcy posiadają łączność GSM z dyspozytorem.

Dzieki doświadczeniu naszych spedytorów zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę  oraz terminowe  i bezpieczne dostarczenie  towarów na miejsce przeznaczenia

Gwarantujemy :
- wysoki poziom obsługi klienta
- terminowość
- niezawodność
- elastyczność
- kompleksowość usług
Dziękujemy za zainteresowanie się naszą oferta i cieszymy się z możliwością współpracy z Państwem