NASZA FIRMA

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działalność firmy POLMAX i zaprosić do współpracy, która z pewnością przyniesie Panstwu zadowolenie i korzyści.

Firma POLMAX powstała w 1998 roku i od samego początku przedmiotem jej działalności jest międzynarodowy transport drogowy towarów.
Jesteśmy dynamicznym rozwijającym się przedsiębiorstwem, a dzięki zdobytemu doświadczeniu firma zwiększa zatrudnienie, powiększa park maszynowy oraz ilość przewożonych towarów.

Nasze usługi oparte są na bazie nowoczesnego taboru spełniającego najnowsze wymogi norm technicznych, ekologicznych i bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Obecnie firmą kieruje Adam Stworzyjanek, który posiada bogate doświadczenie i doskonałą znajomość rynku przewozu towarów.  

Rozwój firmy oparty jest na dużej efektywnej pracy i zaangażowaniu wykwalifikowanych pracowników. Znajdują oni dla naszych klientów najkorzystniejsze rozwiązania, doradzają Państwu  optymalnie zaplanować trasy przewozu ładunku, załatwiają wszystkie formalności i przygotowują wymagane dokumenty.

Firma POLMAX zapewnia swoim klientom profesjonalny, pewny, o wysokiej jakości serwis transportowy, spełniający najwyższy międzynarodowy standard. Współpracujemy z wieloma czołowymi firmami transportowymi i spedycyjnymi stale poprawiana jest wysoka jakość świadczonych dla nich usług.
Dysponujemy rozległymi kontaktami w całej Europie, gwarantując niezawodny, szybki i korzystną cenowo usługę.